az-ubytovani.info Rekreačné stredisko Janov ubytovanie Janov

Rekreačné stredisko Janov ubytovanie Janov

Rekreačné stredisko Janov Janov Ubytovanie Janov Rekreačné stredisko:
Oplotený areál leží na okraji chránenej oblasti pri prekrásnom údolí rieky Dyje, obklopené lesmi, na hraniciach južných Čiech a Moravy, medzi Dačicami a Slavonicami v kraji nazývanom Česká Kanada. Stredisko je rodinným podnikom a domácke prostredie a útulný areál vám prinesie príjemne strávený pobyt na Janove.

Areál Janov ubytovanie Rekreačné stredisko popis:
Areál je vhodný pre školy v prírode, školské výlety, detské tábory, športové sústredenia a športové tábory, skupinové akcie, cyklopobyty, milovníkov pešej turistiky, rybárčenia i hubárčenia, pre pobyty rodín s deťmi. Bežná cena za ubytovanie a stravu pre skupinové akcie je 220,- Kč / os / deň.

Janov Rekreačné stredisko ubytovanie:
Ubytovanie v dvoch budovách, kde sú dvojlôžkové až 5-lôžkové izby. V hlavnej budove je sociálne zariadenie spoločné a vo vedľajšej budove je sociálne zariadenie na izbách. V oplotenom areáli je 47 štvorlôžkových chatiček. Každá budova ponúka svoje súkromie. Celková kapacita je až 188 lôžok.

Rekreačné stredisko Janov stravovanie:
Strava je formou plnej penzie s dvoma svačinami a pitným režimom pre detské akcie. Súčasťou objektu je jedáleň s kapacitou 80 miest.

Rekreačné stredisko Janov u Dačíc v južných Čechách služby:
V areáli môžete využiť klubovne, učebne s Tv a videom, učebňu s PC, školské tabule a lavice. Je tu jedáleň (80 miest), telefónny automat, zdravotné izolácie s ordináciou, športové vybavenie, volejbalové a basketbalové ihrisko, futbalové ihrisko, mriežkové rebríky. Možno zabezpečiť telocvičňu. Úschova bicyklov v areáli, možnosť opravy bicyklov, zapožičanie máp, sprievodca skupín. Po dohode je možný pobyt s mačkou alebo so psom. Otvorené parkovisko.
  
Dovolenka Česká Kanada ubytovanie Janov rekreačné stredisko aktivity:
Cykloturistika v mieste s hustou sieťou cyklotrás s možnosťou využitia pohraničných trás po výborne udržiavaných rakúskych cestách. V okolí je veľa vyhľadávaných cieľov pre pešiu turistiku. Zabezpečí pre Vás výlety - Safari Viedeň - Rakúsko, Telč, Slavonice, Dačice, Landštejn, Bítov. Farma Plačovice ponúka jazdu na koňoch. Prírodné kúpanie (2 km).
Rekreačné stredisko Janov Janov - Služba na recepcii je 24 hodínRekreačné stredisko Janov Janov - Pri hotely je vlastné parkoviskoRekreačné stredisko Janov Janov - k dispozícii letná terasaRekreačné stredisko Janov Janov - Izby s vlastnou kúpelkouRekreačné stredisko Janov Janov - Izby s vlastnou toaletou